کاندوم نازک کدکس 12 عددی


  • تولید کننده: کدکس codex
  • کد محصول: کاندوم
  • موجودی: در انبار
  • 13,500تومان


کاندوم سنستیو کدکس 12 عددی


کاندوم نازک کدکس

استفاده از کاندوم های معمولی برای برخی از افراد لذت واقعی را به همراه ندارد. مردان قالبا حس طبیعی بودن رابطه جنسی را دوست دارند و اشتیاق زیادی برای این امر نشان می دهند. کاندوم نازک کدکس به دلیل انتقال تمام اصطکاک آمیزشی و گرما به شرکای جنسی، حس طبیعی مقاربت را به وجود می آورد. این محصول تمام احساسات لمسی را واقعی جلوه می دهد و با استفاده از لاتکس طبیعی و مقاوم ساخته شده و از ایمنی بالایی برخوردار می باشد. کاندوم نازک کدکس را می توانید از فروشگاه اینترنتی رسپینو تهیه کنید. 

خرید کاندوم         

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بررسی نیازهای مردم بسیاری از انواع کاندوم در بازار وجود دارند. فقط باید دقت داشته باشید که چه نوعی برای شما مناسب تر است. مردانی هستند که از تنگ بودن کاندوم ابراز ناراحتی می کنند و برخی دیگر از ضخیم بون آن، به هر حال می بایست نیاز خود را شناسایی کرده و اقدام به تهیه بهترین کاندوم برای برقراری یک رابطه مطمئن کنید. همچنین کاندوم های زنانه به تازگی در بازار پیدا می شود که از لحاظ ایمنی و لذت مقاربت کمی ناراحت کننده هستند. کاندوم زنانه اغلب بزرگ می باشند و دو حلقه در دو سر آن وجود دارد،سر بسته آن درون واژن و حلقه ی دیگر بیرون واژن برای قرارگیری آلت تناسلی درون آن می باشد. اما به طور کلی بهتر است از کاندوم مردانه استفاده شود. برای کاربردهای مختلف مانند: رابطه جنسی دهانی، تنگ کننده واژن، روان کننده واژن،تحریک واژن(خاردار) ، تاخیری و دیگر انواع مقاربت یک کاندوم مخصوص وجود دارد.  

چگونه بهترین نوع کاندوم را انتخاب کنیم؟

برای تهیه ی کاندوم مناسب می بایست از مراکز و فروشگاه های معتبر اقدام کنید، که فروشگاه اینترنتی رسپینو در این امر جزو اولین فروشگاه دارای نماد اعتماد در حوزه زناشویی می باشد. حتما دقت داشته باشید که کاندوم خریداری شده از جنس لاتکس (نوعی پلاستیک) باشد و کسانی که به لاتکس حساسیت دارند از کاندوم پلی اورتان استفاده کنند. آزمایش ها نشان داده اند که لاتکس و پلی اورتان می توانند تا حد زیادی افراد را از ابتلا به بیماری های مقاربتی، ویروس ها و باکتری ها محافظت کنند. همچنین به توضیحات روی بسته بندی کاندوم دقت کنید. اغلب به کیفیت لاتکس آن در توضیحات اشاره می شود و کارایی کاندوم را شرح می دهند. قیمت گران لزوما نشان دهنده ی کیفیت محصول نمی باشد و اغلب با یک بررسی ساده می توان کاندوم مناسبی را با قیمتی ارزان تهیه کرد. در کاندوم های با کیفیت از ژل روان کننده و یا اسپرم کش استفاده می شود که موجب حفظ رطوبت واژن و لذت بیشتر به همراه پیشگیری از بارداری می شود. امروز برای شما برترین محصولات زناشویی و جنسی را در فروشگاه اینترنتی رسپینو عرضه کرده ایم و رضایت شما مهم ترین نگرش ما می باشد.

آیا کاندوم مانع بیماری های مقاربتی می شود؟

خرید کاندوم از فروشگاه های اینترنتی به یک فرهنگ در جوامع توسعه یافته تبدیل شده است. زیرا روابط زناشویی شما جزو حریم شخصی تان می باشد. تا امروز هم بهترین راه پیشگیری از HIV استفاده از کاندوم می باشد. بیشترین بیماری های مقاربتی از طریق مقعد، واژن و دهان منتقل می شوند که با استفاده از کاندوم می توان بدون نگرانی رابطه جنسی را انجام داد. استفاده مداوم از کاندوم شما را در مقابل بیماری های مقاربتی (STD) محافظت می کند، اما به هیچ عنوان نمی توان گفت که کاندوم مانع 100% بیماری های جنسی می باشد. برای داشتن روابط جنسی سالم و بدور از بیماری های مقاربتی مسائل مختلفی مانند: داشتن مقاربت فقط با شریک جنسی خود یا تک همسری، عفونی نبودن یکی از شرکای جنسی و داشتن مقاربت بهداشتی در این امر دخیل هستند و هیچگاه نمی توان با تکیه به یک کاندوم برای همیشه از ابتلا به بیماری های مقاربتی جلوگیری کرد.

به عبارت دیگر روابط جنسی با کاندوم لزوما رابطه ی مطمئن و "ایمن" نمی باشد، بلکه مقاربت با احتیاط و "کم خطر" تلقی می شود. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کاندوم نازک کدکس 12 عددی, کاندوم تاخیری, کاندوم خاردار, فروش کاندوم, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی, زناشویی و جنسی