کاندوم سیمپلکس پلژر (قرمز) 12 عددی + دستمال آنتی باکتریال


  • 15,800تومان


کاندوم سیمپلکس پلژر (قرمز) 12 عددی + دستمال آنتی باکتریال


کاندوم تنگ کننده سیمپلکس

کاندوم تنگ کننده سیمپلکس با استفاده از عصاره انار موجب تحریک و لذت بیشتر هنگام رابطه جنسی می شود. طی گذشت زمان عوامل مختلفی رابطه جنسی را تحت الشعاع خود قرار می دهند، که از جمله این عوامل می توان به از دست رفتن حالت اولیه واژن در خانم ها یا همان باز شدگی در طول زمان اشاره کرد. کاندوم تنگ کننده سیمپلکس به دلیل فرمولاسیون خاص با بهره گرفتن از عصاره پالپ انار به جمع شدگی و لذت رابطه جنسی در بانوان کمک میکند. همچنین استفاده از خارهای نقطه ای روی سطح روان این کاندوم موجب رضایت هر چه بیشتر مقاربت در شرکای جنسی می شود.

کاندوم لاتکس

در هنگام برقراری رابطه زناشویی از کاندوم استفاده میشود. آن ها معمولا از جنس لاتکس یا پلاستیک نازک، به شکل آلت تناسلی مرد ساخته میشوند.لاتکس یک نوع پوشش انعطاف پذیر از نوعی بافت پلاستیکی می باشد و بخاطر کارایی و قیمت مناسب همیشه دردسترس میباشد. استفاده از کاندوم لاتکس در جلوگیری از بارداری و بسیاری از بیماریهای مقاربتی از جمله (HIV) موثر است. همچنین جنس طبیعی لاتکس برای کسانی که به بافت های مصنوعی و نامرغوب حساسیت دارند، بسیار مناسب می باشد. اغلب کاندوم های امروزی در رنگ،طعم،شکل و اندازه های مختلف از لاتکس ساخته می شوند.البته جنس با کیفیت و طبیعی این ماده در مقایسه با بافت مصنوعی و تمام پلاستیک برخی انواع لاتکس های نامرغوب، بسیار متفاوت است.

در بررسی های انجام شده مشخص است که کاندوم لاتکس از کاندوم های غیر از لاتکس، مقاوم تر و احتمال پارگی در آن ها بسیار کم می باشد. با این حال برخی افراد نا آگاه برای جلوگیری از حساسیت، به جای استفاده از کاندوم های لاتکس طبیعی از کاندوم های نامرغوب با جنس های مختلف استفاده می کنند، که معایب بیشتری به همراه دارند.

کاندوم های ساخته شده از لاتکس شامل:

  • ترکیبات ضد قارچ و ضد باکتری
  • اکسید روی، یک شتاب دهنده حرارت
  • پتاسیم، تثبیت کننده
  • گوگرد، یک عامل والگانیزه
  • آمونیاک، یک ماده ضد انعقاد
  • مواد نگهدارنده دیگر و رنگدانه 

نام کالا کاندوم
نوع تنگ کننده
شرکت سازنده سیمپلکس
کشور سازنده ایران
تحت لیسانس مالزی

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کاندوم سیمپلکس پلژر (قرمز) 12 عددی + دستمال آنتی باکتریال, کاندوم تاخیری, کاندوم خاردار, فروش کاندوم, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی, زناشویی و جنسی