کاندوم تاخیری سیمپلکس (سفید) +دستمال آنتی باکتریال


  • 18,800تومان


کاندوم تاخیری سیمپلکس (سفید) 12 عددی+دستمال آنتی باکتریال


استفاده صحیح کاندوم

کاندوم جهت جلوگیری از ورود مایع منی (مایعی که حاوی اسپرم در آقایان میباشد) به مهبل (واژن) میباشد. کاندوم مردانه در هنگامی که آلت تناسلی مرد به حالت نعوظ (راست شدن آلت) قرار گرفته روی آن کشیده میشود. باید حتما دقت داشته باشید که حلقه ی کاندوم را بصورت آهسته تا انتهای آلت تناسلی بکشید و نوک کاندوم را برای راحتی خروج مایع منی آزاد بگذارید. این امر باعث بوجود آمدن فضایی جهت نگهداری مایع منی پس از انزال و باعث میشود که احتمال پارگی کاندوم بسیار کم شود.

کاندوم تاخیری سفید سیمپلکس

  • دقت داشته باشید هنگام انزال مرد، باید حلقه کاندوم را که در پایه آلت تناسلی مرد قرار دارد در خارج از مهبل (واژن) نگه داشت و مابقی آلت درون واژن میباشد.
  • کاندوم فقط با لغزنده های Water base (مبنای ساختار آب) مورد استفاده قرار گیرد.
  • پس از پایان رابطه جنسی کاندوم را لای دستمال گذاشته و در سطل زباله بیندازید نه در توالت.
  • هیچ وقت نباید از یک کاندوم استفاده مجدد کرد،برای هر مقاربت میبایست از کاندوم جدید استفاده کرد.
  • کاندوم بهترین وسیله در صورت اسفاده صحیح برای پیشگیری از حاملگی و بیماری های مقاربتی میباشد.     

رسپینو

کاندوم به روایت آمار

طی بررسی های انجام شده در یک سال، 3 زوج از 100 زوج معمولی که از کاندوم مردانه برای جلوگیری از بارداری استفاده میکردند، حاملگی برایشان اتفاق افتاد. همچنین استفاده از کاندوم زنانه که کمتر مورد استفاده و قابل اعتماد است، 21 مورد از 100 زوج را دچار بارداری ناخواسته کرد. البته، این ارقام نسبی ​​است و احتمال بارداری به روش درست استفاده بستگی دارد. البته استفاده از اسپرم کش در کاندوم های امروزی تا حدی از وقوع بارداری ناخواسته کم کرده است. در واقع، مطالعات نشان می دهد که اگر چه در رابطه جنسی امکان پارگی کاندوم میتواند باعث وقوع بارداری شود، اما شایع ترین دلیل حاملگی ناخواسته استفاده نادرست و غلط از کاندوم در حین رابطه جنسی میباشد.

بررسی کاندوم تاخیری سیمپلکس

شاید به جرات بتوان گفت برترین فاکتوری که یک کاندوم با کیفیت را از سایر متمایز میکند کیفیت لاتکس آن میباشد. پیشنهادی که فروشگاه لوازم زناشویی رسپینو برای شما عزیزان دارد، کاندوم تاخیری سیمپلکس میباشد. این کالای متفاوت و با کیفیت از الیاف طبیعی و ضد حساسیت ساخته شده و لاتکس آن از مقاوت بالایی برخوردار میباشد. مطمئنا مهمترین دلیل استفاده از کاندوم تاخیری موثر بودن آن در ایجاد یک رابطه جنسی مطلوب و جلوگیری از انزال زودرس در آقایان میباشد. تمام ویژگی های مثبت سیمپلکس از جمله تاثیرگذاری سریع و طولانی، کیفیت بالا و طراحی منحصربفرد یعنی قرارگیری ژل تاخیری و دستمال آنتی باکتریال که در هر مقاربتی مورد نیاز است را این محصول دارا میباشد. شما با خرید کاندوم تاخیری سیمپلکس میتوانید صاحب یک پک کامل زناشویی باشید.

نام کالا کاندوم و ژل آمیزشی
نوع تاخیری
شرکت سازنده سیمپلکس
کشور سازنده ایران
تحت لیسانس مالزی

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کاندوم تاخیری سیمپلکس (سفید) +دستمال آنتی باکتریال, کاندوم تاخیری, کاندوم خاردار, فروش کاندوم, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی, زناشویی و جنسی