کاندوم سیمپلکس قهوه ای(ضد اسپرم) 12 عددی + دستمال آنتی باکتریال


  • 15,800تومان


کاندوم سیمپلکس قهوه ای(ضد اسپرم) 12 عددی + دستمال آنتی باکتریال


کاندوم قهوه ای سیمپلکس

در بررسی های انجام شده مشخص است که کاندوم لاتکس از کاندوم های غیر از لاتکس، مقاوم تر و احتمال پارگی در آن ها بسیار کم می باشد. با این حال برخی افراد نا آگاه برای جلوگیری از حساسیت، به جای استفاده از کاندوم های لاتکس طبیعی از کاندوم های نامرغوب با جنس های مختلف استفاده می کنند، که معایب بیشتری به همراه دارند.

کاندوم جهت جلوگیری از ورود مایع منی (مایعی که حاوی اسپرم در آقایان میباشد) به مهبل (واژن) میباشد. کاندوم مردانه در هنگامی که آلت تناسلی مرد به حالت نعوظ (راست شدن آلت) قرار گرفته روی آن کشیده میشود. باید حتما دقت داشته باشید که حلقه ی کاندوم را بصورت آهسته تا انتهای آلت تناسلی بکشید و نوک کاندوم را برای راحتی خروج مایع منی آزاد بگذارید. این امر باعث بوجود آمدن فضایی جهت نگهداری مایع منی پس از انزال و باعث میشود که احتمال پارگی کاندوم بسیار کم شود.

  • دقت داشته باشید هنگام انزال مرد، باید حلقه کاندوم را که در پایه آلت تناسلی مرد قرار دارد در خارج از مهبل (واژن) نگه داشت و مابقی آلت درون واژن میباشد.
  • کاندوم فقط با لغزنده های Water base (مبنای ساختار آب) مورد استفاده قرار گیرد.
  • پس از پایان رابطه جنسی کاندوم را لای دستمال گذاشته و در سطل زباله بیندازید نه در توالت.
  • هیچ وقت نباید از یک کاندوم استفاده مجدد کرد،برای هر مقاربت میبایست از کاندوم جدید استفاده کرد.
  • کاندوم بهترین وسیله در صورت اسفاده صحیح برای پیشگیری از حاملگی و بیماری های مقاربتی میباشد.     

 

کاندوم به روایت آمار

طی بررسی های انجام شده در یک سال، 3 زوج از 100 زوج معمولی که از کاندوم مردانه برای جلوگیری از بارداری استفاده میکردند، حاملگی برایشان اتفاق افتاد. همچنین استفاده از کاندوم زنانه که کمتر مورد استفاده و قابل اعتماد است، 21 مورد از 100 زوج را دچار بارداری ناخواسته کرد. البته، این ارقام نسبی ​​است و احتمال بارداری به روش درست استفاده بستگی دارد. البته استفاده از اسپرم کش در کاندوم های امروزی تا حدی از وقوع بارداری ناخواسته کم کرده است. در واقع، مطالعات نشان می دهد که اگر چه در رابطه جنسی امکان پارگی کاندوم میتواند باعث وقوع بارداری شود، اما شایع ترین دلیل حاملگی ناخواسته استفاده نادرست و غلط از کاندوم در حین رابطه جنسی میباشد.

نام کالا کاندوم
نوع ضد اسپرم
شرکت سازنده سیمپلکس
کشور سازنده ایران
تحت لیسانس مالزی

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کاندوم سیمپلکس قهوه ای(ضد اسپرم) 12 عددی + دستمال آنتی باکتریال, کاندوم تاخیری, کاندوم خاردار, فروش کاندوم, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی, زناشویی و جنسی