کاندوم خاردار گودلایف 12 عددی + ژل تاخیری


  • 29,800تومان


کاندوم خاردار گودلایف 12 عددی + ژل تاخیری


کاندوم خاردار و ژل تاخیری گودلایف

همواره یکی از مهمترین مسائلی که رابطه زناشویی را لذت بخش می کند، احساس رضایت هر دو طرف می باشد. یکی از مشکلاتی که موجب نارضایتی شرکای جنسی می شود، انزال زودرس برای آقایان و تحریک نشدن کافی برای خانم ها می باشد. کاندوم خاردار به همراه ژل تاخیری گودلایف به دلیل قرارگیری خارهای نقطه ای روی سطح کاندوم و استفاده از ژل تاخیری مخصوص باعث تحریک بسیار بالا در زنان شده و به سبب طولانی تر شدن مقاربت حتی به انزال در بانوان منجر میشود. برای زنان تحریک نقطه کلیتوریس از لذت بخش ترین رفتارهای جنسی و برای آقایان افزایش مدت زمان مقاربت رضایت مطلوبی را به همراه دارد، که با استفاده از کاندوم خاردار و ژل تاخیری می توان این رضایت را برای شرکای جنسی فراهم کرد. کاندوم خاردار و ژل تاخیری گودلایف را فقط از فروشگاه اینترنتی رسپینو تهیه کنید.

کاندوم مدیکال

از مهمترین مسائلی که همواره به آن توجه شده انتخاب ژل تاخیری مناسب به همراه کاندوم میباشد. آیا واقعا نیازی به استفاده از ژل های لوبریکانت به همراه کاندوم میباشد؟ برای جواب با رسپینو همراه باشید.

عموما یک مقاربت مطلوب به رابطه ای گفته میشود که رضایت زن و مرد را به همراه داشته باشد. مردها قالبا از زودانزالی یا مدت کوتاه رابطه جنسی احساس ناخوشایندی دارند که به استفاده از داروها یا قرص های ویاگرا روی می آورند که حتما با عوارض آن رو به رو میشوند. اما خانم ها معمولا از عدم تحریک کافی و معاشقه ی لازم قبل و بعد از مقاربت گله میکنند. حال به این موضوع میرسیم که واقعا این ها مسائل بسیار پیچیده ای هستند که زندگی زناشویی خیلی ها را مختل کرده است؟ خیر، تنها با کمی بررسی متوجه میشویم که راحت و بدون آسیب زدن به خود میتوان تمام مشکلات حین مقاربت را بمرور بهبود بخشید. پیشنهادی که در این رابطه فروشگاه زناشویی رسپینو به شما عزیزان میدهد استفاده حداقل یکبار از کاندوم خاردار و ژل تاخیری گودلایف میباشد. این کالا با طراحی منحصربفرد توانسته نیاز هر زوجی را برای یک مقاربت مطلوب برطرف کند. حتما اهمیت برانگیختگی جنسی خانم ها را برای یک رابطه زناشویی با کیفیت درک کرده اید که کاندوم خاردار در این محصول آن را موجب میشود و به تاخیر افتادن انزال در آقایان هم بوسیله ژل تاخیری شکل میگیرد تا هر دو از مقاربت لذت کافی ببرند. برای خرید کاندوم خاردار و ژل تاخیری براحتی از طریق فروشگاه رسپینو اقدام به سفارش کنید.  

 

مزایای ژل کاندوم مدیکال گودلایف

  • استفاده از ژل طبیعی و روان برای تخفیف درد و ناراحتی در هنگام رابطه زناشویی
  • کاندوم لاتکس طبیعی برای جلوگیری از حساسیت و التهاب
  • ژل روان کننده به همراه کاندوم آغشته به روغن water base که نهایت لذت را به همراه دارد
  • ژل آمیزشی در کنار کاندوم که در مدیکال گودلایف نمایان است، بهترین گزینه برای حفظ رطوبت واژن می باشد                                 
  • استفاده از ژل و کاندوم در جلوگیری از فعالیت و رشد باکتری ها و تولید بوی بد واژن بسیار موثر است  
  • بکارگیری کاندوم در کنار روان کننده و ژل های متناسب در رابطه زناشویی، لذت مقاربت را تشدید می کند
  • ژل کاندوم مدیکال گودلایف، متناسب با نیاز افراد در انواع: محرک، تاخیری، روان، شستشو دهنده،تنگ کننده وجود دارد
نام کالا کاندوم مدیکال
نوع خاردار
شرکت سازنده گودلایف
کشور سازنده مالزی
تحت لیسانس -----

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کاندوم خاردار گودلایف 12 عددی + ژل تاخیری, خرید کاندوم, کاندوم خاردار, کاندوم گودلایف, ژل لوبریکانت, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی