ک‍‍ان‍دوم خ‍‍ارد‌ار درش‍ت گودلایف 12 عددی


  • 14,800تومان


ک‍‍ان‍دوم خ‍‍ارد‌ار درش‍ت گودلایف 12 عددی


کاندوم خ‍‍ارد‌ار درش‍ت گودلایف


گودلایف SUPER DOTTED کاندوم خاردار درشت (خارهای نقطه ای) به خاطر وجود بسیاری از خارهای نقطه ای رو سطح این کاندوم محرکی فوق العاده می باشد. کاندوم خاردار گودلایف از ساختاری ارگونومیک ایجاد شده و با طراحی خاص و دقیق خارها روی سطح آغشته به ژل روان کننده، حداکثر تحریک را برای شریک جنسی و همچنین جنس لاتکس طبیعی آن میتواند اطمینان خاطر و لذت هرچه بیشتر رابطه جنسی را به شما هدیه دهد. هم اکنون می توانید کاندوم خاردار درشت گودلایف را به راحتی از فروشگاه اینترنتی رسپینو تهیه کنید.

آیا کاندوم خاردار گودلایف انتخاب مناسبی است؟

خرید کاندوم خاردار درشت گودلایف یکی از ساده ترین روش ها برای کیفیت بخشیدن به روابط زناشویی میباشد و هزینه ی بسیار کمی را در عین کارایی بالا برای شما دارد. شاید بدانید که رضایت زن و مرد از یک رابطه جنسی مطلوب ترین اتفاق بعد از مقاربت میباشد. اما همین امر بظاهر محال خیلی ساده حل میشود و فقط میبایست مانند تمام کارها این را نیز با برنامه انجام دهید. خانم ها بطور طبیعی میانگین 4 دقیقه دیرتر از آقایان به ارگاسم میرسند که بستگی به نوع رابطه جنسی و شرایط فرد متغییر میباشد. ضمنا میدانید که آقایان میبایست حین مقاربت خود را با زن هماهنگ کنند تا هر دو از ارتباط لذت ببرند. فروشگاه اینترنتی رسپینو روش بسیار کارآمدی را به شما عزیزان پیشنهاد میکند، تحریک بسیار بالا برای خانم ها و تاخیر در انزال برای آقایان! اما چطور؟ به سادگی و فقط با خرید کاندوم خاردار گودلایف این امر امکان پذیر میباشد. این کالا بواسطه خارهای نقطه ای باعث برانگیختگی جنسی بسیار زیاد در خانم ها میشود و سطح روان لاتکس که بوسیله ژل لوبریکانت آغشته شده احساس رضایت را برای هر زوج شادابی بوجود می آورد.

ویژگی کاندوم گودلایف

  • عرض کاندوم 52-+  میلی متر – ضخامت 2 میلی متر
  • رنگ شفاف و لاتکس طبیعی
  • بسته بندی 12 عددی – قرارگیری کاندوم درون فویل محافط
  • (کاندوم گودلایف تاخیری) همراه با سطح مارپیچ و آغشته به ژل تاخیری که لذت رابطه جنسی را چند برابر میکند
  • (کاندوم گودلایف بگی) بیشترین تحرکات لمسی و گرما را به شرکای جنسی منتقل میکند
  • (کاندوم گودلایف مارپیچ) تحریک فوق العاده و لذتی متفاوت را با این کاندوم تجربه کنید

تمامی کاندوم های گودلایف مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته اند و برای ایمنی و اطمینان مصرف کنندگان تست شده اند.

کاندوم گودلایف محصول کشور مالزی  
 تاریخ انقضاء 08-2016
استاندارد ISO4074

نام کالا کاندوم
نوع خاردار
شرکت سازنده گودلایف
کشور سازنده مالزی
تحت لیسانس -----

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: ک‍‍ان‍دوم خ‍‍ارد‌ار درش‍ت گودلایف 12 عددی, خرید کاندوم خاردار, کاندوم خاردار, کاندوم گودلایف, خرید محصولات زناشویی, فروشگاه اینترنتی رسپینو, کاندوم