کاندوم میوه ای پلاس کدکس 12 عددی


  • تولید کننده: کدکس codex
  • کد محصول: کاندوم
  • موجودی: در انبار
  • 13,500تومان


کاندوم میوه ای پلاس کدکس 12 عددی


کاندوم میوه ای پلاس کدکس

حتما تا به امروز در مورد معاشقه قبل از انجام مقاربت و تحریک کافی قبل از عمل دخول شنیده اید. بررسی ها این عمل را اثبات می کنند که در روابط جنسی افرادی که قبل از ایجاد رابطه هر چه بیشتر تحریک (تحریک کلامی،لمسی،بوسه و...) شده اند، حس رضایت بیشتری از آن رابطه داشته و راحت تر به انزال رسیده اند. ارگاسم در زنان در صورتی که به حد کافی تحریک شوند، به راحتی صورت می گیرد. یک راه مناسب برای تحریک زنان رابطه جنسی دهانی می باشد. البته می بایست رابطه دهانی با رعایت کامل مسائل بهداشتی انجام  شود که مناسب ترین راه استفاده از کاندوم میوه ای کدکس می باشد. کاندوم میوه ای به دلیل عطر و رایحه ی خوش و همچنین استفاده از لاتکس طبیعی و شفاف موجب تحریک بسیار برای زنان می شود و می توان از ارتباط جنسی دهانی نهایت لذت را برد. هم اکنون می توانید این کاندوم را از فروشگاه اینترنتی رسپینو تهیه کنید. 

چگونه بهترین نوع کاندوم را انتخاب کنیم؟

برای تهیه ی کاندوم مناسب می بایست از مراکز و فروشگاه های معتبر اقدام کنید، که فروشگاه اینترنتی رسپینو در این امر جزو اولین فروشگاه دارای نماد اعتماد در حوزه زناشویی می باشد. حتما دقت داشته باشید که کاندوم خریداری شده از جنس لاتکس (نوعی پلاستیک) باشد و کسانی که به لاتکس حساسیت دارند از کاندوم پلی اورتان استفاده کنند. آزمایش ها نشان داده اند که لاتکس و پلی اورتان می توانند تا حد زیادی افراد را از ابتلا به بیماری های مقاربتی، ویروس ها و باکتری ها محافظت کنند. همچنین به توضیحات روی بسته بندی کاندوم دقت کنید. اغلب به کیفیت لاتکس آن در توضیحات اشاره می شود و کارایی کاندوم را شرح می دهند. قیمت گران لزوما نشان دهنده ی کیفیت محصول نمی باشد و اغلب با یک بررسی ساده می توان کاندوم مناسبی را با قیمتی ارزان تهیه کرد. در کاندوم های با کیفیت از ژل روان کننده و یا اسپرم کش استفاده می شود که موجب حفظ رطوبت واژن و لذت بیشتر به همراه پیشگیری از بارداری می شود. امروز برای شما برترین محصولات زناشویی و جنسی را در فروشگاه اینترنتی رسپینو عرضه کرده ایم و رضایت شما مهم ترین نگرش ما می باشد.

آیا کاندوم مانع بیماری های مقاربتی می شود؟

خرید کاندوم از فروشگاه های اینترنتی به یک فرهنگ در جوامع توسعه یافته تبدیل شده است. زیرا روابط زناشویی شما جزو حریم شخصی تان می باشد. تا امروز هم بهترین راه پیشگیری از HIV استفاده از کاندوم می باشد. بیشترین بیماری های مقاربتی از طریق مقعد، واژن و دهان منتقل می شوند که با استفاده از کاندوم می توان بدون نگرانی رابطه جنسی را انجام داد. استفاده مداوم از کاندوم شما را در مقابل بیماری های مقاربتی (STD) محافظت می کند، اما به هیچ عنوان نمی توان گفت که کاندوم مانع 100% بیماری های جنسی می باشد. برای داشتن روابط جنسی سالم و بدور از بیماری های مقاربتی مسائل مختلفی مانند: داشتن مقاربت فقط با شریک جنسی خود یا تک همسری، عفونی نبودن یکی از شرکای جنسی و داشتن مقاربت بهداشتی در این امر دخیل هستند و هیچگاه نمی توان با تکیه به یک کاندوم برای همیشه از ابتلا به بیماری های مقاربتی جلوگیری کرد.

به عبارت دیگر روابط جنسی با کاندوم لزوما رابطه ی مطمئن و "ایمن" نمی باشد، بلکه مقاربت با احتیاط و "کم خطر" تلقی می شود.  

 

خرید کاندوم         

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بررسی نیازهای مردم بسیاری از انواع کاندوم در بازار وجود دارند. فقط باید دقت داشته باشید که چه نوعی برای شما مناسب تر است. مردانی هستند که از تنگ بودن کاندوم ابراز ناراحتی می کنند و برخی دیگر از ضخیم بون آن، به هر حال می بایست نیاز خود را شناسایی کرده و اقدام به تهیه بهترین کاندوم برای برقراری یک رابطه مطمئن کنید. همچنین کاندوم های زنانه به تازگی در بازار پیدا می شود که از لحاظ ایمنی و لذت مقاربت کمی ناراحت کننده هستند. کاندوم زنانه اغلب بزرگ می باشند و دو حلقه در دو سر آن وجود دارد،سر بسته آن درون واژن و حلقه ی دیگر بیرون واژن برای قرارگیری آلت تناسلی درون آن می باشد. اما به طور کلی بهتر است از کاندوم مردانه استفاده شود. برای کاربردهای مختلف مانند: رابطه جنسی دهانی، تنگ کننده واژن، روان کننده واژن،تحریک واژن(خاردار) ، تاخیری و دیگر انواع مقاربت یک کاندوم مخصوص وجود دارد. 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: کاندوم میوه ای پلاس کدکس 12 عددی, کاندوم تاخیری, کاندوم خاردار, فروش کاندوم, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی, زناشویی و جنسی