ک‍‍ان‍دوم رومانتیک سه در یک 12 عددی گودلایف


  • 14,500تومان


ک‍‍ان‍دوم رومانتیک سه در یک 12 عددی گودلایف


کاندوم رومانتیک گودلایف


گودلایف LOVE کاندوم محرک (نقطه ای و خال خال) که به دلیل قرارگیری موقعیت خارها روی سطح آغشته به روان کننده باعث تحریک هر چه بیشتر در خانم ها و ایجاد لذت فوق العاده ای برای شرکای جنسی می باشد.
برخی ویژگی های کاندوم گودلایف رومانتیک: حالت ارگونومیک متناسب یا آلت تناسلی، شفاف، طراحی و موقعیت قرارگیری خارها برای تحریک بیشتر، روان کننده طبیعی، ایمن و انعطاف پذیر، کاندوم گودلایف رومانتیک از لاتکس طبیعی ساخته شده است.

چرا کاندوم رومانتیک گودلایف؟

میدانید که تحت شرایط مناسبی اگر خانم و آقا هر دو به انزال برسند بهترین نوع رابطه جنسی میباشد. اما چنین امری به راحتی امکان پذیر است؟ بله، با کمی تدبیر و استفاده از لوازم مناسب برای رسیدن به اوج لذت مقاربت میتوان رضایت شرکای جنسی را بوجود آورد. مطمئنا برای ایجاد یک رابطه گرم میبایست معاشقه و تحریک لمسی به بهترین شکل انجام گیرد و ضمنا مهمترین قسمت تحریک خانم ها بخش کلیتوریس حین عمل دخول میباشد. همچنین آقایان برای داشتن رابطه ای با کیفیت به تداوم و ریتم منظم از آغاز تا انتهای مراقبت نیاز دارند و با تمرین میتوانند مدت زمان ارتباط تا انزال را در دست گیرند. پیشنهادی که فروشگاه اینترنتی محصولات جنسی رسپینو برای شما عزیزان دارد استفاده از کاندوم رومانتیک گودلایف میباشد. این کالا تمام نکات مهم را برای فراهم کردن یک رابطه زناشویی مطلوب دارا میباشد. در واقع این محصول متشکل از خواص سه کالای پرمصرف میباشد، اعم از: کاندوم محرک، کاندوم تاخیری و کاندوم خاردار تا بیشترین تحریک و لذت را برای زن و مرد ایجاد کند. شاید استفاده تنها از کاندوم محرک برای یک مقاربت خوب چندان رضایت بخش نباشد و یا خرید کاندوم خاردار و تاخیری هزینه ی بالایی را برای مصرف کنندگان به همراه داشته باشد، اما تهیه کاندوم رومانتیک گودلایف همه دغدغه های ناشی از کیفیت و هزینه را پایان میبخشد.

 

ویژگی کاندوم گودلایف

  • عرض کاندوم 52-+  میلی متر – ضخامت 2 میلی متر
  • رنگ شفاف و لاتکس طبیعی
  • بسته بندی 12 عددی – قرارگیری کاندوم درون فویل محافط
  • ( کاندوم گودلایف میوه ای ) خاردار، با طعم و رایحه موز، توت فرنگی، نارگیل و میوه های گرمسیری
  • (کاندوم گودلایف فوق العاده نازک) بیشترین تحرکات لمسی و گرما را به شرکای جنسی منتقل میکند
  • ( کاندوم گودلایف متنوع) تحریک فوق العاده و لذتی متفاوت را با این کاندوم تجربه کنید

تمامی کاندوم های گودلایف مورد ارزیابی کیفی قرار گرفته اند و برای ایمنی و اطمینان مصرف کنندگان تست شده اند.

کاندوم گودلایف محصول کشور مالزی  
 تاریخ انقضاء 08-2016
استاندارد
ISO4074

نام کالا کاندوم
نوع رومانتیک
شرکت سازنده گودلایف
کشور سازنده مالزی
تحت لیسانس -----

 

نظر بدهید

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

برچسب ها: ک‍‍ان‍دوم رومانتیک سه در یک 12 عددی گودلایف, کاندوم تاخیری, کاندوم خاردار, فروش کاندوم, خرید اینترنتی کاندوم, فروشگاه محصولات زناشویی, زناشویی و جنسی